GİRİŞ YAP
Henüz hesabınız yok mu? Kayıt olun. Şifremi Unuttum
Kayıt ol
Tüm belgelerde kullanılacak isminiz
Zaten bir hesabınız mı var? Giriş yapmak için tıklayın. Şifremi Unuttum

Yeditepe Üniversitesi

Üniversitemiz, Türkiye'nin birçok alanda öncüleri olan seçkin, başarılı, uzman akademik ve yönetsel kadroları ile Atatürkçü düşüncelerin ışığında, onun ilke ve inkılaplarına tam bağlı laik, çağdaş, araştırmacı ve yenilikçi, temel kültür konularına ve teknolojiye hakim, dünya kültürüne erişmiş, kendi özbenliğini güçlendirmiş gençler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

İLETİŞİME GEÇ

Online Sertifika Programları

Trendi yükselen konuların uzmanı ol, üniversite onaylı sertifika ile geleceğini değiştir!

Yeditepe Üniversitesi

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlamanın yeni kurallarını öğrenip, bugünün reklam dünyasına yön verenlerin arasında olun!

Dersler

İçerik Pazarlama

Yeditepe Üniversitesi

Bu derste, dijital pazarlamada içerik ne anlama gelir, içerik stratejisi nasıl ve hangi araçlarla oluşturulur, içerik pazarlama ile PR gibi konulara hakim olacaksınız.

SEO (Search Engine Optimization)

Yeditepe Üniversitesi

Bu derste, günümüzde SEO’nun önemi, yanlış bilinen doğrular, rakiplerinizin takibi ve optimizasyon süreçlerinde nelere dikkat etmeniz gerektiği, SEO ile ilgili araçların kullanımı ve işlevselliklerini işleyeceğiz.

SEM (Search Engine Marketing)

Yeditepe Üniversitesi

Dersin amacı katılımcılara dijital pazarlamanın en önemli alt alanlarından biri olan Arama Motoru Pazarlaması hakkında teorik ve pratik bilgi sunmak, katılımcıları bu alt alanda donanımlı bireyler haline getirmek, operasyon üstlenebilir ve operasyonu yürütebilen ajanslar gibi 3. partileri koordine edebilir hale getirmektir.

Bir markanın hedef kitlesine etkili biçimde sosyal ağlarda nasıl doğru iletişim kurulabileceğini ve bu iletişimin nasıl yönetilebileceği ile ilgili bilgi ve beceri kazanımını amaçlar.

E-mail Pazarlama

Yeditepe Üniversitesi

Bu derste doğru hedef kitleye yönelik e-mail pazarlama yöntemlerinin nasıl oluşturulacağı ve ölçümleme yaparak sonuçların nasıl optimize edileceği anlatılacaktır.

Mobil Pazarlama

Yeditepe Üniversitesi

Bu dersi alan katılımcılar, mobil pazarlamanın temel konseptini öğrenecek, mobil pazarlama dünyasındaki önemli araçlar ve başarılı mobil kampanya stratejileri hakkında ipuçları edinecektir.

HAKKIMIZDA
Yeditepe Üniversitesi, Türkiye'nin birçok alanda öncüleri olan seçkin, başarılı, uzman akademik ve yönetsel kadroları ile Atatürkçü düşüncelerin ışığında, onun ilke ve inkılaplarına tam bağlı laik, çağdaş, araştırmacı ve yenilikçi, temel kültür konularına ve teknolojiye hakim, dünya kültürüne erişmiş, kendi özbenliğini güçlendirmiş gençler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.
Tel: (0216) 578 00 00
Site: http://www.yeditepe.edu.tr/
İnönü Mah. Kayışdağı Cad. 26 Ağustos Yerleşimi 34755 Ataşehir - İstanbul
X