Yeditepe Üniversitesi

Dijital Pazarlama Online Sertifika Programı

Dijital pazarlamanın yeni kurallarını öğrenip, bugünün reklam dünyasına yön verenlerin arasında olun!

Programa Başvur
GİRİŞ YAP
Henüz hesabınız yok mu? Kayıt olun. Şifremi Unuttum
Kayıt ol
Tüm belgelerde kullanılacak isminiz
Zaten bir hesabınız mı var? Giriş yapmak için tıklayın. Şifremi Unuttum

Program Hakkında

Dijitalleşmenin günümüzde ulaştığı noktada dijital pazarlama, serbest rekabet ortamındaki oyuncular olarak varlığını sürdürmek isteyen işletmeler için olmazsa olmaz bir araç ve ağırlık merkezi haline gelmiştir. Dijital mecraları etkin bir şekilde kullanamayanlar ise oyunun dışında kalmaya adeta mahkumlar! Dijital Pazarlama Sertifika Programı, hedef kitlenize en doğru araçlarla nasıl ulaşabileceğinizi, pazarlama çalışmalarınızı takip ederek nasıl optimize edebileceğinizi, sektörün önde gelen isimlerinden öğrenebileceğiniz online bir programdır.

Dersler

İçerik Pazarlama

Yeditepe Üniversitesi

Bu derste, dijital pazarlamada içerik ne anlama gelir, içerik stratejisi nasıl ve hangi araçlarla oluşturulur, içerik pazarlama ile PR gibi konulara hakim olacaksınız.

SEO (Search Engine Optimization)

Yeditepe Üniversitesi

Bu derste, günümüzde SEO’nun önemi, yanlış bilinen doğrular, rakiplerinizin takibi ve optimizasyon süreçlerinde nelere dikkat etmeniz gerektiği, SEO ile ilgili araçların kullanımı ve işlevselliklerini işleyeceğiz.

SEM (Search Engine Marketing)

Yeditepe Üniversitesi

Dersin amacı katılımcılara dijital pazarlamanın en önemli alt alanlarından biri olan Arama Motoru Pazarlaması hakkında teorik ve pratik bilgi sunmak, katılımcıları bu alt alanda donanımlı bireyler haline getirmek, operasyon üstlenebilir ve operasyonu yürütebilen ajanslar gibi 3. partileri koordine edebilir hale getirmektir.

Bir markanın hedef kitlesine etkili biçimde sosyal ağlarda nasıl doğru iletişim kurulabileceğini ve bu iletişimin nasıl yönetilebileceği ile ilgili bilgi ve beceri kazanımını amaçlar.

E-mail Pazarlama

Yeditepe Üniversitesi

Bu derste doğru hedef kitleye yönelik e-mail pazarlama yöntemlerinin nasıl oluşturulacağı ve ölçümleme yaparak sonuçların nasıl optimize edileceği anlatılacaktır.

Mobil Pazarlama

Yeditepe Üniversitesi

Bu dersi alan katılımcılar, mobil pazarlamanın temel konseptini öğrenecek, mobil pazarlama dünyasındaki önemli araçlar ve başarılı mobil kampanya stratejileri hakkında ipuçları edinecektir.

Sertifika

Yeditepe Üniversitesi Onaylı Sertifika

Ücretlendirme

1150 ₺
  • Yeditepe Üniversitesi onaylı Başarı Sertifikası
  • Uygulama ödevleri
  • Quizler ve testler
  • Tartışma forumlarında sınıf ortamı deneyimi
  • 7/24 erişilebilir video anlatımlar
  • Sektör liderleriyle oluşturulmuş müfredat
  • Toplam 72 saatlik 10 hafta süren eğitim

Neden Katılmalısınız?

Avantajlar

Eğitmenler

Sevgi Müge Keçeci

2007 senesinde Ayazağa Işık Lisesi’nden mezun olan Sevgi Müge Keçeci, 2011 senesinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi. İş hayatına 2010 senesinde Hürriyet Gazetesi Turkish Daily News stajı ile başladı. Ardından 2011 senesinde Habertürk bünyesinde kurulan HTHayat sitesinde editörlük görevi ile ilk resmi işine adım attı. Kadınlara özel kurulan bu platformda SEO destekli içerikler, röportajlar ve advertorial içerikler hazırladı. Habertürk’teki görevinin yanı sıra, yine aynı sene Fikir Annesi bünyesinde kurulan Türkiye’nin ilk blog-site platformlarından biri olan benimgibi.net’te yazarlık ve editörlük görevini üstlendi. 2013 senesinde ise Naviga Group bünyesinde kurulan Türkiye’nin ilk otel kanalını hazırlayan dijital şehir rehberi hizmeti sunan IstanbulFind’da Kurumsal İletişim Yöneticiliğinin yanı sıra, dijital signage tasarımına özel içerik, web portal içeriği, şehir rehberi içeriği, sosyal medya ve IstanbulFind Blog içeriklerinin direktörlüğünü ve üretimini üstlendi. 2015 senesinin sonunda ise kendi şirketi ile yoluna devam etme kararı ile birlikte içerik ve proje üretimi çalışmaları yaptığı Content Garage’da ayrıca sosyal medya yönetimi, kişisel/kurumsal sunum, markaya özel dijital içerik, dijital kimlik oluşturma ve kişisel markalaşma hizmetleri de vermektedir. Bunun yanı sıra Content Garage bünyesinde bulunan blog-site ShufflePost.com’un içerik direktörlüğünü üstlenmektedir.

Batuhan Arıman

Batuhan Arıman, ilk bilgi teknolojilerine 1995 senesinde ilgi duymaya başlamıştır. Bir çok şirketin web site ve kreatif düzenlemelerini yapmış ve bir çok projeye imza atmıştır. 2005 senesinde sistem güvenliği konusunda eğitim almış ve sistem güvenliği alanında çalışmaya başlamıştır. Bir çok büyük firmanın sistem düzenlemelerine imza atmıştır. 2005-2007 senesinde Google Almanya’da 2 yıllık bir eğitim aldıktan sonra Google Services Lisansı ile Google’da çalışmaya başladı ve bir çok büyük firmaya danışmanlık yaptı. Kendisinin geliştirmiş olduğu Sinaptik Algoritma ile Google’dan ödül almıştır. Geliştirdiği algoritma; kişisel alışkanlıklar, rakip ve rekabet analizlerinin doğrusal veriler ile etkileşimini ölçebilen Google Servisleri ile entegre çalışan bir algoritmik oluşumdur. 2011 senesinde kendi şirketini kurarak bir çok kurumsal firmaya ve ajansa uluslararası danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Ödülleri: 2006 - Google Services Germany, 2011 - Unitech London, 2012 - IDC Research, 2013 - Global Research

Mustafa Bilen

1985 İzmir doğumlu Mustafa Bilen, Koç Üniversitesi İşletme ve Psikoloji bölümlerinden onur bursuyla çift anadal mezunudur. Euro RSCG Istanbul bünyesinde ajans dünyasına adım atan Bilen sonrasında reklamveren tarafında çalışmış, kurumsal eğitimden gayrimenkule bir çok sektörde geleneksel ve dijital pazarlama görevleri üstlenmiştir. Bir nöropazarlama blogu olarak kurduğu projesi Psyketing’i tam kapsamlı bir dijital ajansa dönüştüren Bilen aynı zamanda Google Türkiye Adwords Destek ekibinin eğitmenliğini üstlenmiştir. Bir çok konferansta ve eğitimde SEM, SEO ve Sosyal Medya Pazarlaması üzerine konuşmalar gerçekleştirmiştir. Halen Digital Partners A.Ş. bünyesinde Arama Motoru ve Sosyal Medya Pazarlaması Müdürü olarak çalışmakta ve gayrimenkulden eğitime, e-ticaret’ten sağlığa bir çok sektörde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Buğra Çelik

Buğra Çelik, Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünü tamamladı. 2009 yılında Turkcell bünyesinde finans ve satınalma bölümlerinde çalıştıktan sonra 2010’da dijital pazarlama bölümüne geçiş yaptı. 2 yıl dijital iletişim biriminde görev aldıktan sonra, 2012 yılından başlayarak 4 yıl boyunca dijital kanal pazarlama bölümünde görev yürüttü. Dijital kanal pazarlama bölümünde dijital strateji, web ve mobil projeler, sosyal medya, dijital kampanya, big data ve e-ticaret konularında sorumluluk aldı. 2016 yılı başından itibaren ise Dijital Strateji ve Dönüşüm bölümünde görev yürütmektedir. Buğra, “Türkiye’de Online Alışveriş Davranışına Yönelik Analiz” teziyle beraber Bahçeşehir Üniversitesi Pazarlama lisanüstü eğitimini tamamladı, ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde dijital alanda Doktora yaparak eğitimine devam etmektedir. Buğra, 4 yıldır Turkcell Akademi ve üniversitelerin yanısıra çeşitli firmalarda Dijital Pazarlama eğitimleri vermektedir.

Cem Hürtürk

Cem Hürtürk, 1999’dan beri e-mail pazarlama çalışmalarını sürdürmektedir. En popüler ESP e-mail pazarlama yazılımı olan Octeth’in ve self-service e-mail pazarlama alanında hizmet veren Sendloop şirketinin kurucu ortağıdır. Octeth ve Sendloop 100’den fazla ülkede 15.000’den fazla müşteriye hizmet vermiştir.

Destek Hattı

Dijital Pazarlama Online Sertifika Programı ile ilgili daha fazla bilgi almak, sorularınızı yöneltmek veya öneride bulunmak için bize ulaşabilirsiniz.

E-postailetisim@universiteplus.com
Telefon0212 234 4409
X