GİRİŞ YAP
Henüz hesabınız yok mu? Kayıt olun. Şifremi Unuttum
Kayıt ol
Tüm belgelerde kullanılacak isminiz
Zaten bir hesabınız mı var? Giriş yapmak için tıklayın. Şifremi Unuttum

Hakkımızda


Universiteplus, hayat boyu öğrenmeyi ilke edinmiş herkesin, istediği alanda kişisel ve mesleki gelişimlerini devam ettirmelerini amaçlamış online bir eğitim platformudur. Bunun için, Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri, kurumları, saygın akademisyenleri ve alanında uzman eğitmenlerle iş birliği içinde çalışır. Universiteplus; online öğrenmenin global ölçekte yarattığı etki ve devinimin farkındadır. Bu nedenle; Türkiye’de hem bireysel hem de mesleki gelişimde orijinal fırsatlar sunmayı amaçlar.

Universiteplus’ta dersler; içeriğin en etkili şekilde aktarılabilmesi için, görsel ve işitsel öğelerin birlikte kullanıldığı videolar halinde düzenlenmiştir.

Universiteplus, hem bireysel hem de sosyal öğrenme ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Dilerseniz, tartışma forumlarında veya sosyal platformlarda derslerle ilgili sorular sorarak, tartışarak sosyal bir öğrenme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Eğitimleri istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve kendi hızınızda takip edebilme imkanı sunuyoruz; çünkü öğrenmek için en iyi zamanın, sizin belirlediğiniz zaman olduğuna inanıyoruz.

X