GİRİŞ YAP
Henüz hesabınız yok mu? Kayıt olun. Şifremi Unuttum
Kayıt ol
Tüm belgelerde kullanılacak isminiz
Zaten bir hesabınız mı var? Giriş yapmak için tıklayın. Şifremi Unuttum

Online Dersler

İçerik Pazarlama

Yeditepe Üniversitesi

Bu derste, dijital pazarlamada içerik ne anlama gelir, içerik stratejisi nasıl ve hangi araçlarla oluşturulur, içerik pazarlama ile PR gibi konulara hakim olacaksınız.

New Generation Product Marketing Strategies

İstanbul Teknik Üniversitesi

This course relates user experience to the more general business strategy and marketing challenges in the 21st century macro-envrionment.

Pazarlamanın Temelleri

İstanbul Teknik Üniversitesi

Temel pazarlama kavramlarını, pazarlama yönetiminin işletme yönetimi içindeki yeri ve önemi ile pazarlama alanında meydana gelen gelişmeleri ele alır.

SEO (Search Engine Optimization)

Yeditepe Üniversitesi

Bu derste, günümüzde SEO’nun önemi, yanlış bilinen doğrular, rakiplerinizin takibi ve optimizasyon süreçlerinde nelere dikkat etmeniz gerektiği, SEO ile ilgili araçların kullanımı ve işlevselliklerini işleyeceğiz.

User Experience Research & Interaction Design

İstanbul Teknik Üniversitesi

In this course, the participants will learn about user experience research techniques and find the related technique for their subject area and the basics of interaction design techniques to be able to design interactions on websites.

Tüketici Davranışları

İstanbul Teknik Üniversitesi

Tüketici davranışı nedir, tüketicilerin davranışlarını etkileyen kültürel, sosyal, ekonomik faktörler nelerdir, satınalma davranışı aşamaları ve altında yatan psikolojik süreçleri incelemektedir.

SEM (Search Engine Marketing)

Yeditepe Üniversitesi

Dersin amacı katılımcılara dijital pazarlamanın en önemli alt alanlarından biri olan Arama Motoru Pazarlaması hakkında teorik ve pratik bilgi sunmak, katılımcıları bu alt alanda donanımlı bireyler haline getirmek, operasyon üstlenebilir ve operasyonu yürütebilen ajanslar gibi 3. partileri koordine edebilir hale getirmektir.

Graphic Design

İstanbul Teknik Üniversitesi

The course will provide basic information of the essential headlines of graphic design related with web pages regarding desktop and mobile devices.

Stratejik Marka Yönetimi

İstanbul Teknik Üniversitesi

Başarılı markalaşma sürecini belirleyen temel unsurları, geleneksel marka stratejileri ve güncel markalaşma stratejilerinin incelendigi bir derstir.

Bir markanın hedef kitlesine etkili biçimde sosyal ağlarda nasıl doğru iletişim kurulabileceğini ve bu iletişimin nasıl yönetilebileceği ile ilgili bilgi ve beceri kazanımını amaçlar.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

İstanbul Teknik Üniversitesi

Bir markanın müşterileri ile ilgili bir yönetim modeli olarak ele alınacak ve bu modeli destekleyen tüm uygulamalar sırasıyla tanıtılacaktır.

Optimization

İstanbul Teknik Üniversitesi

The purpose of this course is to familiarize attendees with the concept of conversion optimization and data driven decision making.

Sosyal Medyada Marka Yönetimi

İstanbul Teknik Üniversitesi

Bir markanın hedef kitlesine etkili biçimde sosyal ağlarda nasıl doğru iletişim kurulabileceğini ve bu iletişimin nasıl yönetilebileceği ile ilgili bilgi ve beceri kazanımını amaçlar.

E-mail Pazarlama

Yeditepe Üniversitesi

Bu derste doğru hedef kitleye yönelik e-mail pazarlama yöntemlerinin nasıl oluşturulacağı ve ölçümleme yaparak sonuçların nasıl optimize edileceği anlatılacaktır.

Mobil Pazarlama

Yeditepe Üniversitesi

Bu dersi alan katılımcılar, mobil pazarlamanın temel konseptini öğrenecek, mobil pazarlama dünyasındaki önemli araçlar ve başarılı mobil kampanya stratejileri hakkında ipuçları edinecektir.

Adım adım ve sade bir dille anlatılan Word eğitimleri sayesinde Word'de bir uzman olmak için eğitimlerinize hemen başlayın.

Bu ders; bilişim teknolojileri gibi bölümlerde okuyan öğrenciler için ve kariyerini yazılım veya web tasarım üzerine inşa etmek isteyen bireyler için güzel bir başlangıçtır. Dersimizde HTML’e giriş yapıp, her bir konu başlığı altında örneklerle detaylarını inceleyeceğiz.

Kariyerinizde doğru seçimler yapmak, kendinizi ve iş piyasasını doğru anlamak ve iş başvuru süreçlerinde doğru adımlar attığınızdan emin olmak istiyorsanız; bu eğitimde kariyer planlama, profesyonel şekilde CV hazırlama, mülakatlarda uygun cevapları verme, kariyer değişikliği ve kariyer hazırlığı gibi pratik hayatta sıkça karşılaştığınız önemli konular hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Bu kursu aldığınızda ilk başta Node.js'in ne olduğunu tam olarak kavrayacaksınız. Ardından WebSocket teknolojisi hakkında bilgi sahibi olup, Socket.io'nun rolünü kavrayacaksınız ve Node.js ve Socket.io kullanarak nasıl gerçek zamanlı bir chat sistemi yapacağınızı benimle birlikte sıfırdan yazarak öğreneceksiniz. Ardından Redis veya MongoDB'ye neden ihtiyacımız olduğunu birlikte anlayacağız ve Node Redis kullanımını öğrenerek yazdığınız chat sisteminde profil resmi ve kullanıcı adı gibi extralarda kullanabilecek ve bunları kullanırken Redis'e neden ihtiyaç duyduğunuzu da tam olarak anlamış olacaksınız.

3Ds max programı hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan tasarımları hayata geçirmeniz için sonsuz imkanlar sağlayan programdır.

3Ds max programı hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan tasarımları hayata geçirmeniz için sonsuz imkanlar sağlayan programdır.

Bu dersin amacı, katılımcılara fotoğraf ve videonun temel çalışma prensiplerini ve tekniklerini vermektir. Dersin sonunda katılımcıların temel video prodüksiyon kavramlarını algılayıp, bunları uygulayabilmeleri beklenmektedir.

Excel programını temelden öğrenerek, Excel'i daha etkin kullanmak isteyen tüm kullanıcılara yönelik hazırlanmıştır.

İleri Düzey Excel eğitimlerimizin en üst seviyesi olan Excel uzmanlık eğitiminde, adım adım excel uzmanı olmanız için gereken konular anlatılmaktadır.

Excel'i etkin bir şekilde kullanmak isteyenler ve Excel'de uzman olmak isteyenlere yönelik olarak hazırlanan eğitimimizde, uzman bir Excel kullanıcısı olmanız için gerekenler anlatılmıştır.

Bu eğitimde, Excelin en güçlü yanlarından birisi olan Excel işlevlerinin kullanımları ve işlevlerin ortak kullanımları anlatılmaktadır.

3Ds Max programı hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan tasarımları hayata geçirmeniz için sonsuz imkanlar sağlayan bir programdır. Bu programı öğrendiğinizde kendi hayal dünyanız ile baş başa kalıp, dokunup hissedebildiğiniz veya hayal edebildiğiniz her şeyi tasarlayabilirsiniz.

ISO 9001 Standardı, her kuruluşa uygulanabilen ve önemli bir pazar avantajı sağlayan standardizasyon sistemidir. ISO 9001 pazar avantajı dışında, kuruluşlara sürekli iyileştirme mekanizması ve disiplini kazandırır. Bu eğitim, ISO 9001 Standardını en etkili şekilde anlayıp uygulamanızı sağlamayı hedeflemektedir. Eğitimin sonunda, Kimyagerler Derneği'nden onaylı sertifikaya sahip olabileceksiniz. Dijital olarak alacağınız Başarı Belgenize ek olarak sertifikanız Dernek tarafından adresinize postalanacaktır. Eğitime ayrılması gereken toplam süre 10 saat olup, 16 adet konu anlatım videosu, bölüm sonu quizleri ve bir adet online final sınavı içermektedir. Eğitime istediğiniz zaman başlayıp, kendi hızınızda devam edebilirsiniz.

Bu derste online video içeriği oluşturma, online mecralarda kanal açma, bu içerikler aracılığıyla online reklam vb modelleri sayesinde para kazanmak için gerekli stratejiler anlatılacaktır.

Bu kurs, öğrenme ve öğretmeye ilişkin, e-öğrenme ve sosyal web teknolojilerine odaklanarak yenilikçi yaklaşımlara dair bir giriştir.

Bilgisayar Bilimleri’nin önemli ve popüler bir alt-çalışma (bilim) alanı olan Yapay Zeka, gerek bilgisayar ortamında kullandığımız akıllı yazılımların, gerekse günlük hayatta kullandığımız akıllı makinelerin inşası aşamasında kullanılan matematiksel ve mantıksal algoritmaların bilimidir. Bu ders, Yapay Zeka ile ilgilenen herkes için giriş niteliğindedir.

Bu eğitimin amaçları, Türk Akreditasyon Kurumu'ndan (TÜRKAK) Akredite olmuş veya olmak isteyen kurum veya kuruluşlarda çalışan veya çalışmayı düşünen kişilerin standardı anlamasını sağlamak, bu standardın maddelerinin karşılığı olan her bir dokümanının nasıl hazırlanması gerektiği konusunda kolay, anlaşılır ve örnek dokümanlar sunmaktır. Eğitimin sonunda, Kimyagerler Derneği'nden onaylı sertifikaya sahip olabileceksiniz. Dijital olarak alacağınız Başarı Belgenize ek olarak sertifikanız Dernek tarafından adresinize postalanacaktır. Eğitime ayrılması gereken toplam süre 12 saat olup, 25 adet konu anlatım videosu, bir adet online final sınavı ve "17025 Standardı Kapsamında Kurumlarca Hazırlanması Gereken Örnek Doküman Paketi" içermektedir. Eğitime istediğiniz zaman başlayıp, kendi hızınızda devam edebilirsiniz.

Sinematoğrafinin esasını oluşturan görsel dinamikleri öğrenmek isteyen herkes bu derse katılabilir.

Görüntünün Grameri, ‘çekim ölçekleri’, ‘kamera açıları’ gibi sinematografik unsuru oluşturan temel öğeleri ve bu öğelerin kullanım biçimlerini örnekler dahilinde anlatmayı esas alır.

Film dili ve senaryo dersi, görüntü ve sesle yazılan bir metin olan senaryonun dilinin, yani film dilinin kelime haznesinin ve gramerinin tanıtılacağı; katılımcılara sinema anlatıları üzerine temel bir yapı bilgisi kazandırmayı hedefleyen bir derstir.

This “Career Counseling” course will explore the basic principles and concepts involved in the career development as well as college and career decision making processes of individuals. It will focus on reconsideration of the roles & responsibilities of career counselors & clients in individual & group counseling. Participants will gain knowledge of occupational-educational information & vocational testing that is applied to the process of career counseling.

Occasionalism is commonly understood as a theory that ascribes all causal power to God on the one hand and treats cause-effect relations in nature as occasions indicating the manner of divine creation on the other.

Practical course that teaches basic and universal entrepreneurship tools and skills that are applicable to any type of venture or business start-up

Bu derste veri biliminin temel prensiplerini ve bunların iş dünyasının karar aşamalarında nasıl kullanıldığını öğreneceğiz.

Vinyasa Yoga yoğun bir uygulama olup, çalışan, profesyonel yada ev hanımlarını bile içine alan ve herkese hitap eden bir Yoga biçimidir.

Bu dersin katılımcılarına vermek istediği yaklaşım; Uluslar arası Standartları (UFRS-UMS) temel alan Türkiye Finansal Raporlama Standartlarına (TFRS) ve Türkiye Muhasebe Standartlarına (TMS) göre işlemlerinin muhasebeleştirilmesindeki temel varsayımlardır.

“Sosyal Medya Stratejileri Eğitiminin” temel amacı; sizlere Sosyal Medya ile ilgili tüm bilgileri aktararak, Sosyal Medya hakkındaki temel süreçleri ve uygulamaları ayrıntılı bir şekilde öğrenmenizi sağlayıp, hayata geçirmenize ve etkin bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmaktır. Ders 6 hafta sürecektir.

İçerik stratejisi aslında düşünce liderliği sağlayan bir sohbetin nasıl oluşturulacağına ilişkindir. Bu ders, profesyonel yaşamda güvenilir ve etkileyici iletişim kurarak geleceğini şekillendirmek isteyen herkes içindir.

Bu ders genel ekonomik prensipleri uygulayarak e-ticaret ve internet ekonomisiyle ilgili temel bazı sorulara giriş niteliğindedir. E-ticaret piyasasının yapısı, ekonomik yoğunlaşma, patent, telif hakları, şirket birleşmeleri gibi piyasaya giriş engelleri, piyasa hakimiyeti, fiyatlama, gelir ve reklam stratejileri global ve Türk e-ticaret firma örnekleri üzerinden incelenir.

Bu derste, tasarım süreçleri ve bunları daha iyi yönetebilmek için gerekli olan teknikler anlatılacaktır.

İşletme ve yönetim üzerine teorik ve uygulamalı bilgiler içeren Yönetime Giriş dersi, modern zamanlarda bir grubun veya organizasyonun liderliğini, etkili bir takım oluşturabilmenin yollarını öğretmek üzerine tasarlanmıştır.

X